fbpx Endeli Katalin Rektori Dicséretben részesült | Pécsi Tudományegyetem Közgazdaságtudományi Kar

Endeli Katalin Rektori Dicséretben részesült

2019. május 26. 21:33

Az idei évben Rektori Dícséretben részesült kolléganőnk, Endeli Katalin.

A Közgazdaságtudományi Karon működő Marketing Iroda vezetőjeként számos területen bizonyította rátermettségét és szakmai hozzáértését az elmúlt években!

Katalin szakértő munkája is hozzájárult ahhoz, hogy a KTK hallgatói létszáma az elmúlt években folyamatosan emelkedik, a középiskolai program megerősödött és stabil alapjává vált a beiskolázási tevékenységünknek. Mindemellett tanácsaival és tapasztalatival segíti a központi beiskolázási törekvéseket, aktivitásokat is. A belső marketing tervezésében és végrehajtásában is sikeres, jól működik együtt Kollégáival és a kapcsolódó szervezeti egységekkel.

Az elismeréshez szívből gratulálunk és további sikeres munkát kívánunk!