Épület nyitvatartás januárban

2023. január 20. 09:39

2023. január 22-31. között a KTK épülete zárva lesz.

Szeretnénk felhívni mindenki figyelmét, hogy Karunk épülete ('B' épület) január 22-31-e között zárva tart. Ez az időszak alatt a személyes ügyintézésre sem lesz lehetőség.

Február 1-jétől újra nyitva lesz az épület és a személyes ügyintézés is folytatódik.

Summer School at HAN International School of Business

HAN International School of Business offers two 3 weeks Summer School Programmes in Arnhem, the Netherlands.

Pályázati Felhívás - Neumann János élete és munkássága

A lakiteleki Népfőiskola Alapítvány és a Neumann János Egyetemért Alapítvány Neumann János születésének 120. évfordulója..

Kiírásra került az Alma Mater Ösztöndíj

A szociális kedvezménnyel kapcsolatban változás történt.

A Pécsiközgáz oktatói a Gazdaságmodellezési Társaság fórumán

Meghívott előadóként vett részt a Pécsiközgáz négy oktatója a Gazdaságmodellezési Társaság által rendezett Fiatal..

Épület nyitvatartás januárban

2023. január 22-31. között a KTK épülete zárva lesz.

Januári nyílt napunk képekben

A január 18.-ai nyílt napunkon hatalmas érdeklődés volt képzéseink iránt, több száz felvételizőt köszönthettünk..

Work as a Marketing Intern!

The candidate needs to be familiar with social media, mostly LinkedIn and Facebook posting and tagging, and Meetup.

2024-es pontszámítás

Elég pontom lesz, hogy bejussak a Pécsiközgáz valamelyik képzésére? Mennyi pontot kell elérnem? Miből érettségizzek?