fbpx Erasmus+ pályázati felhívás és Erasmus Nap | Pécsi Tudományegyetem Közgazdaságtudományi Kar

Erasmus+ pályázati felhívás és Erasmus Nap

2019. szeptember 10. 10:40

Ismét megnyílt a pályázás lehetősége Eramsus+ mobilitási programra!

Ezzel kapcsolatosan tájékoztató előadást és nyílt napot is tartunk 2019. szeptember 18-án, szerdán 13 órától a B323/1-es teremben a szabad idősávban.

Az eseményre minden érdeklődőt sok szeretettel várunk, aki akár csak eljátszott a gondolattal, hogy egy félévet vagy többet külföldön töltsön!

A pályázati kiírást itt találjátok, a pályázható helyekről pedig itt tájékozódhattok.

A pályázatok leadási határideje 2019. október 1.

Ezzel egyidejűleg az Oktatói Erasmus+ pályázat és a pályázható helyek listája is elérhetővé vált.