FDSZ díjat adományoztak Karunk egy munkatársának

2024. június 21. 15:08
A Pécsi Tudományegyetem idén május 25-én tartotta meg hagyományos Pedagógusnapi és Díszoklevél-átadó Ünnepi Szenátusi Ülését a Dr. Romhányi György Aulában.

Az esemény keretében a Pécsi Tudományegyetemen és jogelőd intézményeiben 50, 60, 65 és 70 éve diplomát szerzett hallgatóink arany, gyémánt, vas és rubin okleveleinek, valamint egyetemi kitüntetések és elismerések átadására került sor.

A PTE Felsőoktatási Dolgozók Szakszervezete több évtizedes lelkiismeretes munkája elismeréseként FDSZ díjat adományozott:
Fehér Tibor, a Közgazdaságtudományi Kar kari informatikai referense, csoportvezető részére.

Gratulálunk Tibornak és minden díjazottnak!