fbpx Francia kormányzati ösztöndíj Információs Nap | Pécsi Tudományegyetem Közgazdaságtudományi Kar

Francia kormányzati ösztöndíj Információs Nap

2021. november 25. 10:29

Bob KABA LOEMBA, a Francia Nagykövetség Ösztöndíj iroda- és a Magyarországi Campus France Központ vezetője „TANULJ ÉS KUTASS FRANCIAORSZÁGBAN FRANCIA KORMÁNYÖSZTÖNDÍJJAL!” címmel tájékoztatót tart a A Pécsi Tudományegyetemen 2021. december 9-én 11:00-tól az egyetem Szenátusi Termében (Pécs, Vasvári Pál utca 4.).

A tájékoztató magyar nyelven zajlik majd.

A tájékoztató célja jobban megismertetni a diákokkal a doktoranduszokkal és kutatókkal a Francia Kormány ösztöndíjprogramját, illetve a tanulmányi ösztöndíjért, doktori, vagy posztdoktori kutatásért beadott pályázatok elfogadásának feltételeit.

További információ ide kattintva elérhető.