fbpx GP CONSULTING KFT. KOLLÉGÁT KERES | Pécsi Tudományegyetem Közgazdaságtudományi Kar

GP CONSULTING KFT. KOLLÉGÁT KERES

2021. június 10. 11:38

A Gp Consulting Kft. New Wave csapatáa alapdiplomával rendelkező kollégát keres online értékesítésre.

Feltételek:

• Alapdiploma megléte
  • Nyitottság az új technológiák alkalmazására
  • Felelősségteljes munkavégzés, kiváló problémamegoldó készség
  • Motivált, céltudatos személyiség
  • Ügyféligények teljeskörű kiszolgálása
  • Kapcsolattartás meglévő és ügyfelekkel
  • Igényalapú pénzügyi tervezési és tanácsadási tevékenység
  • Betanítás után képesség önálló munkavégzésre

Amennyiben a lehetőség felkeltette érdeklődésedet, az alábbi elérhetőségen tudsz jelentkezni:

Balázs Csaba: csaba.balazs [at] gpconsulting.hu