fbpx Gyakornoki állás recepciós munkakörben a Balatonnál | Pécsi Tudományegyetem Közgazdaságtudományi Kar

Gyakornoki állás recepciós munkakörben a Balatonnál

2022. január 11. 14:47

Tökéletes nyári munkalehetőséget kínál az Aranypart Camping és a Mirabella Camping csapata a Balatonnál, amivel akár szakmai tapasztalatot is szerezhetsz!

Elvárások:

• Aktív társalgási szintű angol és/vagy német nyelvtudás (írásban és szóban egyaránt)
  • Jó kommunikációs készség
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
  • Határozott, talpraesett, de barátságos fellépés
  • Jó problémamegoldó képesség
  • Csapatjátékos személyiség
  • Rugalmasság, terhelhetőség
  • Vendégközpontú gondolkodás

Főbb feladatok:

• Vendégek sztenderdeknek megfelelő érkeztetése, utaztatása
  • Teljes körű információszolgáltatás és segítségnyújtás a vendégek részére
  • Vendégszámlák terhelése, fizettetése, valamint hitelkártya tranzakciók kezelése
  • Szükséges egyéb adminisztrációs feladatok ellátása
  • Kemping más területeivel szoros együttműködés

Amit kínálunk:

• Dinamikus, vidám csapat
  • Hostware FRO szoftver megismerése
  • Munkahely közvetlenül a Balaton parton
  • Kötelező gyakorlat igazolása
  • Idegen nyelvek aktív használata
  • Igény esetén szállást biztosítunk

Munkavégzés:

2022. április 15 – szeptember 30. között. 2022. áprilistól folyamatos belépésre van lehetőség, akár részmunkaidőben is!

Fényképpel ellátott önéletrajzodat és rövid, motivációs leveledet, 2022. február 15-ig a reservation [at] mirabellacamping.hu  e-mail címre várjuk.

Megtalálsz minket a www.aranypartcamping.hu és a  www.mirabellacamping.hu oldalakon!