Gyakornoki állás recepciós munkakörben a Balatonnál

2022. január 11. 14:47

Tökéletes nyári munkalehetőséget kínál az Aranypart Camping és a Mirabella Camping csapata a Balatonnál, amivel akár szakmai tapasztalatot is szerezhetsz!

Elvárások:

  • Aktív társalgási szintű angol és/vagy német nyelvtudás (írásban és szóban egyaránt)
  • Jó kommunikációs készség
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
  • Határozott, talpraesett, de barátságos fellépés
  • Jó problémamegoldó képesség
  • Csapatjátékos személyiség
  • Rugalmasság, terhelhetőség
  • Vendégközpontú gondolkodás

Főbb feladatok:

  • Vendégek sztenderdeknek megfelelő érkeztetése, utaztatása
  • Teljes körű információszolgáltatás és segítségnyújtás a vendégek részére
  • Vendégszámlák terhelése, fizettetése, valamint hitelkártya tranzakciók kezelése
  • Szükséges egyéb adminisztrációs feladatok ellátása
  • Kemping más területeivel szoros együttműködés

Amit kínálunk:

  • Dinamikus, vidám csapat
  • Hostware FRO szoftver megismerése
  • Munkahely közvetlenül a Balaton parton
  • Kötelező gyakorlat igazolása
  • Idegen nyelvek aktív használata
  • Igény esetén szállást biztosítunk

Munkavégzés:

2022. április 15 – szeptember 30. között. 2022. áprilistól folyamatos belépésre van lehetőség, akár részmunkaidőben is!

Fényképpel ellátott önéletrajzodat és rövid, motivációs leveledet, 2022. február 15-ig a reservation [at] mirabellacamping.hu  e-mail címre várjuk.

Megtalálsz minket a www.aranypartcamping.hu és a  www.mirabellacamping.hu oldalakon!

Kapcsolódó Híreink

Kutatók Éjszakája a Pécsiközgázon 2024

Karunk az idei évben is becsatlakozik a méltán népszerű Kutatók Éjszakája elnevezésű kezdeményezésbe.

ReSem Kutatói Szeminárium a KTK-n

Nagy érdeklődés mellett az őszi szemeszterben is elstartolt a Research Seminars – Kutatói Szemináriumok programsorozata..

Fókuszban a mesterképzés - Nyílt Nap

Mesterképzéses tájékoztatót hirdetünk, 2024. október 18-án 14 órakor, a B323/1-es teremben, amelynek fókuszában a 2025..

Meghirdetésre kerültek az őszi TDK fontos dátumai

Az őszi félévben is lehetőségük van a hallgatóknak jelentkezni a 37. OTDK-ra kvalifikáló kari fordulóra.

Sikeresen zárult a XXX. EMOK Nemzetközi Konferencia

Idén augusztus 26-28. között 30. alkalommal rendezték meg az EMOK (Egyesület a Marketing Oktatásért és Kutatásért)..

Publikációs összefoglaló - 2024. II. negyedév

Elkészült a 2024-es év második negyedévét feldolgozó publikációs összesítő.

Marketing Summit Youth Program 2024

A Magyar Marketing Szövetség elindította utánpótlásprogramját, melynek célja, hogy a jövő marketing szakemberei..

Lezárul az MNB Kiválósági Ösztöndíjprogram

8 év alatt az MNB Kiválósági Ösztöndíjprogramjában több mint 4800 ösztöndíj kerülhetett kiosztásra