fbpx Gyakornoki lehetőség az MSB Zrt.-nél | Pécsi Tudományegyetem Közgazdaságtudományi Kar

Gyakornoki lehetőség az MSB Zrt.-nél

2020. február 21. 10:10

Az MSB Zrt. pécsi irodája gyakornokot keres.

Az MSB Zrt. a fejlesztési tanácsadó piac meghatározó szereplője, amely bizalmon alapuló és hosszú távra szóló együttműködésre épít; biztos szaktudáson nyugvó, magas minőségű, értékteremtő munkát végez; ahol a csapattagok képesek a folyamatos fejlődésre, a külső környezet változásaihoz való alkalmazkodásra, a felelősségvállalásra és a partnerség elveire építő munkavégzésre.

Feladatok:

• Fejlesztési projektek, befektetések, pályázati projektek megalapozásában és előkészítésében való részvétel
  • Megvalósítási fázisban lévő projektek szakmai munkájában történő részvétel
  • Napi irodai ügyintézés, mindennapi ügymenet segítése

Elvárások:

• Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
  • Megbízhatóság
  • Felelősségvállalás
  • Önállóság
  • Pontosság, precizitás
  • Együttműködési készség
  • Jó kommunikációs készség, és problémamegoldás
  • Logikus gondolkodásmód, kezdeményezőkészség,  rendszerszemlélet
  • B kategóriás jogosítvány és megfelelő vezetési tapasztalat előnyt jelent
  • Angol nyelvtudás előnyt jelent

Elvárjuk, hogy a tanulási vágy meglegyen benned és nyitott légy az új dolgok és az önálló munkavégzés elsajátítására, a valódi gyakorlati tapasztalat megszerzésére, az önfejlesztésre, vagyis mentorálható személy legyél.

További információk:

• Munkaidő napi 8 óra illetve részmunkaidő, megegyezés szerint
  • Kezdés megbeszélés szerint, de lehetőleg február hónapban, 3 hónap próbaidő
  • Bérezés megegyezés szerint
  • Megfelelő teljesítmény esetén hosszútávú munkalehetőség, előmeneteli lehetőség

Jelentkezés módja: Fényképes önéletrajzot ÉS motivációs levelet kérünk az alábbi címre 2020. február 28-ig beérkezőleg: fuzesi.rita [at] msb.hu