fbpx Gyakornoki lehetőségek az Internship Centerben | Pécsi Tudományegyetem Közgazdaságtudományi Kar

Gyakornoki lehetőségek az Internship Centerben

2020. január 27. 13:43

Végezd el a szakmai gyakorlatot, vagy szerezz kreditet profi vállalati közegben, neves partnerekkel, itt a Karon!

Pozíciók:

Kutató-elemző gyakornok, Global Investment Bank

Kutató-elemző gyakornok, Tőkeportál

Időtartam:

Tavaszi félév, 2020 (Február 3. - Május 31.)

Munkavégzés helye:

Közgazdaságtudományi Kar, B432

Feladatok:

• Kutatási feladatok ellátása megadott témakörökben
  • Adatgyűjtés, adatelemzés, rendszerezés
  • Cégképviselőkkel való kapcsolattartás
  • Eredmények dokumentálása és prezentálása
  • A nem kötelező szakmai gyakorlatukat teljesítő hallgatóknak: heti 20 óra jelenlét a B432-ben található irodában

Amire szert tehetsz:

• Értékes, valós szakmai tapasztalat (készségek, képességek, kapcsolatok és sok minden más)
  • Saját iroda a Karon
  • Tevékenységedért kreditet kapsz, vagy akár teljes kötelező szakmai gyakorlatként is elszámolhatod

Elvárások:

• Önéletrajz
  • Motivációs levél
  • Előző félévi leckekönyv kivonata
  • Magabiztos angol nyelvtudás

Jelentkezés:

Küldd el önéletrajzodat, motivációs leveledet és leckekönyvi kivonatodat a cal [at] ktk.pte.hu -ra.

Kreditszerzés:

Típus

Óraszám

Időtartam

Mikor vehető fel

Kredit

Vedd fel Neptunon a C-“Vállalati tapasztalatszerzés - Internship Center” választható tárgyat.

Választható tárgy

Ba hallgatók (másodévtől)

MSc hallgatók

3 kredit

Vedd fel Neptunon a D-“Szakmai gyakorlat” tárgyat és töltsd a kötelező szakmai gyakorlatodat az Internship Centerben

Fél szakmai gyakorlat

BA 6. vagy 7. szemeszterben

10 kredit

Teljes szakmai gyakorlat

2 szemeszter

BA 6. és 7. szemeszterben

10+10 kredit

40 óra/hét

BA 7. szemeszterben

20 kredit

* Az Internship Centerben való részvétel nem számítható be egyszerre C és D típusú tárgynak. A hallgatónak a program megkezdése előtt döntenie kell arról, mely módon szeretné teljesíteni a tárgyat.