Gyászhír - dr. Gyetván Ferenc

2021. június 17. 14:06

Dr. Gyetván Ferenc Tanár úr, egykori kollégánk, férfiasan viselt hosszas betegeskedést követően, 70 éves korában, a tegnapi napon 2021. június 16-án elhunyt.

Dr. Gyetván Ferenc 1975-től közel 40 évig volt Karunk oszlopos tagja a Gazdaságmódszertani Intézet oktatójaként. Nem csak az oktatásból és tanításból vette ki a szerepét, hanem aktív alakítója volt a kari majálisok, évnyitó-évzáró összejövetelek emelkedett hangulatának és akire a kari focimeccseken és bringatúrákon is mindig számíthatott a kar közössége. A hallgatókkal való kapcsolattartása példaértékű volt, még megbecsülni is nehéz, hány fiatalt készített fel az egyetemi létre és hány fiatalt segített hozzá diplomája megszerzéséhez.

Emlékét megőrizzük, nyugodjék békében!