fbpx Gyászhír - Dr. Szentmiklósi Miklós (1958-2019) | Pécsi Tudományegyetem Közgazdaságtudományi Kar

Gyászhír - Dr. Szentmiklósi Miklós (1958-2019)

2019. augusztus 7. 10:24

A Közgazdaságtudományi Kar szomorú szívvel tájékoztatja mindazokat, akik ismerték, szerették és kollégaként tisztelték, hogy Dr. Szentmiklósi Miklós kollégánk, karunk tudományos munkatársa életének 61. évében eltávozott közülünk. Emlékét örökre megőrizzük.

Tanulmányi Osztály nyári nyitva tartása

Kedves Hallgatók, Felvételizők! Július 1. és augusztus 19. közötti időszakban a Tanulmányi Osztály nyitva tartása az alábbiak szerint módosul:

Általános eljárási protokoll a felsőoktatási intézmények területén történő tartózkodáshoz

A veszélyhelyzet megszűnésével összefüggő átmeneti szabályokról és a járványügyi készültségről szóló 2020. évi LVIII. törvény rendelkezik a..

Csapó János új cikke

Dr. Csapó Jánosnak, az MTI habilitált docensének megjelent egy cikke az angol nyelvű Q2-es folyóiratban.

Balogh Gábor és Sipos Norbert új publikációja

Örömmel osztjuk meg a hírt, miszerint Balogh Gábornak és Sipos Norbertnek tanulmánya jelent meg az International Journal of Educational Management..