HALLGATÓI MUNKATÁRS - ÁLLÁSLEHETŐSÉG

2021. június 2. 10:52

Hallgatói munkatársat keres a Hazai Beiskolázási Marketing Iroda.

Téged keresnek, amennyiben…

• könnyen megtalálod a hangot másokkal, nem okoz gondot külsős partnerekkel a kapcsolattartás e-mailben, telefonon
  • fontos számodra, hogy jó csapatban, támogató légkörben dolgozhass
  • érdeklődsz a személyiségfejlesztés, tudatos életvezetés iránt
  • szívesen vállalsz adminisztratív feladatokat, de rugalmasan tudsz alkalmazkodni a pörgős projektmunkákhoz is
  • precíz, pontos munkát végzel
  • önálló vagy, mindig van ötleted a problémák megoldására, önállóan is meglátod a feladatokat
  • örömmel tölt el, ha mások munkáját, fejlődését segítheted
  • nem ijeszt meg a Facebook és az Instagram oldalak kezelése
  • aktív hallgatói jogviszonyod van a PTE-n, nappali munkarendben, mely legalább két éven keresztül még igaz lesz rád és számíthatunk a jelenléti munkavégzésedre

Feladataid közé fognak tartozni:

• Kapcsolattartás partnerekkel: középiskolai látogatások, osztálykirándulások, pályaorientációs napok szervezése, kari munkatársakkal programok egyeztetése
  • Egyéb programok szervezése: közreműködés nyíltnapok, pályaválasztási kiállítások, egyéb rendezvények szervezésében, technikai hátterük biztosításában (könnyebb fizikai munka)
  • Adminisztrációs feladatok: Office eszközök kezelése, levelek fogalmazása, gépjárműigénylések ügyintézése

Amire számíthatsz:

• heti 20 órás munkavégzés, kezdés: július
  • barátságos iroda a PTE Rektori Kabinetben (7622 Pécs, Vasvári Pál u. 4.)
  • motivált, fiatal szakmai közösség
  • vidám irodai légkör, jó emberi kapcsolatok
  • beleláthatsz az Iroda más területeinek tevékenységébe
  • fejlődési lehetőség, részvétel tréningeken, szakmai előadásokon
  • rugalmas, támogató vezetés
  • bérezés: nettó 1000 Ft/óra

Ha szívesen dolgoznál a hazai beiskolázási marketing irodánál, akkor küldd el fényképes önéletrajzodat és motivációs leveledet a hegedus.reka [at] pte.hu címre legkésőbb 2021. június 15-ig.

Plakát megtekintése