fbpx Hardbit Kft. gyakornokot keres | Pécsi Tudományegyetem Közgazdaságtudományi Kar

Hardbit Kft. gyakornokot keres

2020. február 25. 16:47

Cégünk több mint 15 éves tapasztalattal rendelkezik szoftverfejlesztés területén.

A mikró vállalakozásoktól egészen a nagy vállalatokig tudunk informatikai megoldásokat nyújtani. Cégünk 100%-ban saját fejlesztésű szoftverek fejlesztésével és üzemeltetésével foglalkozik.

Feladatok:

• Frézer Vállalatirányítási rendszer értékesítésének támogatása
  • Részvétel a 2020-2021 évi marketing kampányok előkészítésében és lebonyolításában
  • Content marketing projektek támogatása a weboldalhoz és egyéb szóró anyagokhoz
  • Saját ügyfelek megcélzása további bővítési lehetőségekkel, újdonságokkal
  • Új ügyfelek megkeresése (e-mail, telefon)
  • Árajánlatok készítése
  • Hírlevelek kiküldése
  • Honlap karbantartás

Amit kínálunk:

• Betekintést nyerhesz egy vállalat teljes marketing működésébe
  • Érdeklődési területednek megfelelően részt vehetsz szakmai feladatokban