Hatalmas sikerrel zárult a Pécsiközgáz Bootcamp!

2024. július 9. 11:05
2024-ben már második alkalommal rendeztük meg a Pécsiközgáz Bootcamp elnevezésű középiskolás tábort, amelyre nagy örömünkre a város és a régió több iskolájából is jelentkeztek 11-12. évfolyamos diákok.

A tábor alatt a táborozóknak csapatokban kellett dolgozniuk, jelenlegi Pécsiközgázos hallgatóink segítségével, mentorálásával. A 4 nap során a közgazdász-lét különböző aspektusaiba nyerhettek betekintést a táborozók - részt vehettünk üzlet támogatáson, a résztvevők találkozhattak több alumni hallgatónkkal, oktatóink a szakokhoz kapcsolódó élményfoglalkozásokat tartottak, továbbá kvízesten és vetélkedőn is részt vehettek a diákok.

Az egész heti csapatmunka zárásaként az utolsó napon egy projektfeladat keretein belül mutathatták meg a diákok, mit tanultak. A sok ismeret mellett, lehetőség nyílt az ismerkedésre, szórakozásra, kikapcsolódásra is.

A jó hangulatra nem volt panasz, reméljük mindenki jól érezte magát!