Hivatalosan is megalakult az International Advisory Board

2022. november 2. 15:37

Büszkén jelenthetjük, hogy múlt héten kedden hivatalosan is megalakult karunkon a Nemzetközi Tanácsadó Testület, azaz International Advisory Board. Az IAB fő feladata, hogy tagjainak tudásával és tapasztalatával hozzájáruljon Karunk fejlesztéséhez, nemzetköziesítéséhez.

Az első, alapító ülésre is ekkor került sor, amelyen a Testület működésének kereteit beszélték meg.

A Nemzetközi Tanácsadó Testületek vagy IAB-k nemzetközi tanácsadó testületek, amelyeket azzal a szándékkal hoztak létre, hogy tagjaik tapasztalatait, tanácskozásait és ötleteit felhasználva érdemben hozzájáruljanak a szervezet különböző fejlesztési területeihez.

Az IAB olyan tanácsadók csoportja, akik szakértelmükkel iránymutatást és tudást nyújtanak szervezetünk számára.

A Pécsi Tudományegyetem Közgazdaságtudományi Kara esetében az IAB tagjai az akadémiai üzleti szféra nemzetközileg elismert szakértői:

• Chair: Dr. Hugh SHERMAN (Ohio Univeristy, President)
  • Dr. Saul KLEIN (Peter B. Gustavson Business School, Dean)
  • Dr. Jurica PAVIČIĆ (University of Zagrab Faculty of Economics and Business, Vice Dean)
  • Dr. Raul RODRIGUEZ (Woxsen University, Vice president)
  • Dr. Kevin PON (ESDES School of Business and Management, Associate Dean)
  • Dr. Mark THOMAS (Grenoble Ecole de Management, Associate Dean)
  • Arjan KEUNEN (HAN University of Applied Sciences, Dean)