HR gyakornok - álláslehetőség

2020. augusztus 24. 10:09

A FERZOL Lemezmegmunkáló Kft. munkatársat keres HR GYAKORNOK munkakörre

Érdekel a HR szakma? Szeretnéd magad kipróbálni élesben? Érdekel az interjúztatás, netán a munkaügyi adminisztráció? Jó lenne látni, hogy a gyakorlatban, mit is csinál egy HR-es?

GYERE HOZZÁNK GYAKORNOKNAK ÉS ISMERD MEG A FERZOL KFT. MŰKÖDÉSÉT!

Milyen feladatai lesznek leendő gyakornokunknak?

  • hirdetések szerkesztésében való aktív részvétel;
  • önéletrajzok előszűrése a megadott szempontok alapján;
  • fizikai munkaerő toborzás-kiválasztás támogatása;
  • interjúk megszervezése;
  • HR osztály adminisztratív munkájának támogatása
  • kapcsolattartás a termeléssel és a támogató területekkel.

Elvárások:

  • aktív felsőfokú gazdasági/HR tanulmányok;
  • magabiztos Microsoft Office tudás;
  • proaktív személyiség;
  • kiváló kommunikációs képesség;
  • innovatív gondolkodásmód;

Amit kínálunk:

  • fiatalos csapat, dinamikusan fejlődő vállalat, igényes munkakörnyezet;
  • érdekes és kihívást jelentő szakmai feladatok;
  • gyártó vállalat és a fémiparág megismerése.

Munkavégzés helye: Tápiószőlős (Pest megye)

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődésedet kérjük keresd meg HR Osztályunkat a +53 585 080 (822 mellék) telefonszámon, vagy juttasd el magyar nyelvű önéletrajzodat és motivációs leveledet az allas [at] ferzol.hu e-mail címre. Kérjük a tárgyban jelöld meg, hogy „HR gyakornok”!

További információk és álláslehetőségek: www.ferzol.hu

Kapcsolódó Híreink

2023-as publikációs jelentés

Megjelent a PTE Közgazdaságtudományi Kar 2023-as évre vonatkozó részletes kutatási jelentése, amely az alábbi linken..

Krekó Béla díj

A Gazdaságmodellezési Társaság (GMT) Elnöksége által 2000-ben alapított Krekó Béla díjat a gazdaságmodellezés területén..

Nemzeti Tehetség Program új pályázati felhívásai

Megjelentek a Nemzeti Tehetség Program új pályázati felhívásai!

FDSZ díjat adományoztak Karunk egy munkatársának

A Pécsi Tudományegyetem idén május 25-én tartotta meg hagyományos Pedagógusnapi és Díszoklevél-átadó Ünnepi Szenátusi..

IDÉN ELŐSZÖR ADTÁK ÁT A NEMZETKÖZIESÍTÉSI DÍJAKAT

Idén már negyedik alkalommal rendezte meg a Nemzetközi Igazgatóság a Nemzetközi Pikniket a Rektori Hivatalban.

Mikrotanúsítványt adó képzések, regionális impaktmérések és a tantervek átalakítása

Ebben a félévben is megtartottuk az Intézeti és Kari Tanácsadó Testületi üléseket, melyek keretében partnereinkkel..

Battyáni Réka Rektori Dicséretben részesült

Az idei évben Rektori Dícséretben részesült kolléganőnk, Battyáni Réka.

Arany Katedra díjat kapott a KTK oktatója

Újabb, jeles kitüntetésekkel díjazták Karunkat az ünnepi szenátusi ülésen.