HR gyakornoki lehetőség

2022. február 18. 09:46

Legyél te is gyakornok az E.ON-nál!

Szeretnél megismerkedni egy multinacionális vállalat HR feladataival? HR Gyakornokként lehetőségesed lesz szerteágazóan  tapasztalatot gyűjteni, ha szereted a kihívásokat, tudsz önállóan dolgozni de csapatban is megállod a helyed, nyitott vagy újdonságokra és nem félsz az ötleteidet megfogalmazni.

Feladatok:

• Részvétel HR adminisztrációs és bérszámfejtési folyamatok működtetésében a szervezet több szakterületét is érintően.
  • Bevonódás egyes HR folyamatok működésfejlesztésébe, aktív közreműködés a rábízott feladatkörben
  • Több HR témát is érintő projekt feladatok/részfeladatok ellátása
  • Részvétel digitalizációs célú folyamatfejlesztésekben

Elvárások:

• Aktív nappali tagozatos hallgatói jogviszony
  • Folyamatban lévő tanulmányok elsősorban emberi erőforrás, vagy közgazdasági szakirányon
  • Heti min.20 óra munkavégzés 1 -1,5 évig, rugalmasan igazodva a tanulmányokhoz, vizsgaidőszakhoz
  • Angol nyelv legalább társalgási szintű ismerete
  • MS Office magas szintű ismerete, erős informatikai irányultság
  • Önálló munkavégzés
  • Rendszer szintű gondolkodás
  • Kezdeményező készség, agilitás