IExpo hét - összefoglaló

2022. december 15. 09:36

A szorgalmi időszak utolsó hetében lezajlott Karunkon az iExpo Week esemény az Alkalmazott Tanulások Központja (CAL) szervezésében

Több tárgy keretén belül kerültek megtartásra a kurzust záró prezentációk, amelyeket az oktatók mellett ezúttal céges partnereink is értékeltek. Gratulálunk a résztvevő hallgatóknak a színvonalas előadásokhoz, valamint köszönjük partnereinknek, hogy részt vettek az eseményen!

November 30-án pedig megtartottuk az EcoSim PTE Szimulációs kupa prezentációs döntőjét. Az online szimulációs fordulókon legjobban teljesítő 5 csapat jutott a döntőbe, akiknek szakmai zsűri előtt kellett prezentálnia. A hallgatók feladata az volt, hogy javaslatot tegyenek egy síhotel megépítésére és az ahhoz kapcsolódó szolgáltatásportfólió kialakítására.

Ezúton is szeretnénk gratulálni a helyezést elérő hallgatóknak a színvonalas prezentációkhoz, valamint köszönjük a zsűritagoknak, hogy eljöttek és értékelték a hallgatóinkat!