INGYENES LAST MINUTE ONLINE MATEMATIKA ÉRETTSÉGI KONZULTÁCIÓ

2022. április 22. 12:57

Közeledve az érettségihez, szeretnénk az utolsó pillanatban is segítséget nyújtani mindazoknak, akik rettegve várják a matematika írásbeli érettségi napját.

Az ingyenes, last minute matematika felkészítő előadást Buze Barbara tartja, szemezgetve a nehezebb matematika érettségi feladatok közül, mint geometria, valószínűségszámítás, statisztika és függvények, hogy ne érhessen váratlanul egy feladat se jövő kedden.

Az előadás felülete a Microsoft Teams, amit online stream-ként foguk megtartani. Az előadáshoz bárki csatlakozhat (nincs szükség meglévő Office fiókra), azonban egy előzetes regisztráció szükséges ahhoz, hogy az email címedre továbbítani tudjuk a stream előadás linkjét.

Időpont: 2022.04.30. (szombat) 9:00

Sok szeretettel várunk, ha szívesen felfrissítenéd matek tudásodat!

Regisztráció