Ismerje meg új mesterképzéseinket is !

Mesterképzéses tájékoztató a PTE KTK akár egy év alatt elvégezhető nappali illetve egyéb mesterképzéseiről
2022. szeptember 16. 12:58

A PTE Közgazdaságtudományi Kara 2022. október 14-én, pénteken 14 órától tájékoztatót tart a 2023. februári kezdéssel meghirdetett mesterképzéses szakjai kapcsán illetve részletesen megismerhetik az új, akár 1 év alatt is elvégezhető mesterképzéseinket.

Helyszín: B314 és MS Teams live

14:00-14:10 Dékáni köszöntő (Dr. Takács András dékán)

14.10-14.20 Mesterdiploma akár egy év alatt? Tájékoztató az új 1 éves nappali mesterképzés lehetőségéről. (Dr. Takács András dékán)

14.20 - 14.30 Kérdések

14:30-15:10 Bemutatkoznak a mesterképzések:

• Marketing (Dr. Nagy Ákos)
  • Vezetés és szervezés (angol) (Dr. Ásványi Zsófia)
  • Vezetés és szervezés (magyar) (Dr. Ásványi Zsófia)
  • Pénzügy (Kleschné Dr. Csapi Vivien)
  • Vállalkozásfejlesztés (Dr. Bedő Zsolt)
  • Vállalkozásfejlesztés (angol) (Dr. Bedő Zsolt)
  • Pécs-Hagen (német) (Dr. Mátyás Judit)

15:10-15:30 Tájékoztató a felvételi eljárásról, kreditelismertetési eljárásról (Nagy Norbert Péter)
15:30- Kérdések

A tájékoztató személyes módon kerül megrendezésre, de online is be lehet csatlakozni. A részvétel mindkét esetben regisztrációhoz kötött.

Regisztráció

2023 februári kezdéssel meghirdetett mesterszakok