fbpx JPKSZ ételosztás | Pécsi Tudományegyetem Közgazdaságtudományi Kar

JPKSZ ételosztás

2019. január 25. 13:03

A KTK Janus Pannonius Közgazdaságtani Szakkollégium hallgatói a Heti Betevő Egyesület önkénteseivel együttműködésben ételosztást tartottak 2019.01.13-án, a Megyeri kishíd és Jégpálya közötti parkolóban.

Fontos látnunk, hogy a társadalmi érzékenység és a rászorulók gyámolítása nem csak az ünnepekkor lényeges és hogy a tőlünk kapott „néhány emberi szó” legalább olyan értékessé válik, mint az étel, amit adtunk.

A Heti Betevő Egyesülettel egy közös Húsvéti akció tervezése is folyamatban van, amiben bárkinek a segítségére, részvételére számítunk!

Jelentkezni Rideg András JPKSZ szakkollégiumi elnöknél lehet.