Junior HR generalista - állásajánlat

2020. augusztus 24. 10:04

A FERZOL Lemezmegmunkáló Kft. munkatársat keres JUNIOR HR GENERALISTA munkakörre.

Milyen feladatai lesznek leendő kollégánknak?

  • munkaerő-toborzási igények felmérése fizikai és szellemi munkakörökben egyaránt;
  • hirdetések szerkesztése és feladása, kapcsolattartás a hirdető portálokkal
  • az önéletrajzok feldolgozása, csoportos valamint egyéni interjúk lebonyolításai a jelöltekkel;
  • kapcsolattartás a termeléssel és a támogató területekkel, segítségnyújtás munkaügyi és HR kérdésekben,
  • humánerőforrás gazdálkodás, fejlesztés, HR elemzés, tervezés,
  • munkaerő megtartási és fluktuáció csökkentési feladatok elvégzése,
  • munkaügyi, HR területhez kapcsolódó kommunikáció, a munkavállalók és a munkáltató közötti párbeszéd koordinálása,
  • munkaügyi területhez tartozó adminisztrációs feladatok ellátása, esetenként bérszámfejtési munka támogatása,
  • külsős cégekkel, munkaügyi központokkal, oktatási intézményekkel való kapcsolattartás.

Elvárások:

  • felsőfokú, lehetőleg HR szakirányú végzettség,
  • legalább 1 éves releváns HR területen szerzett szakmai tapasztalat,
  • a Munka Törvénykönyv naprakész ismerete,
  • magabiztos Microsoft Office tudás.

Előnyt jelent:

  • munkaerő toborzásban, kiválasztásban szerzett releváns gyakorlat,
  • a versenyszférában, több száz főt foglalkoztató vállalatnál szerzett tapasztalat,
  • multinacionális vállalatnál szerzett munkatapasztalat,
  • Amit kínálunk:
  • fiatalos csapat, dinamikusan fejlődő vállalat, igényes munkakörnyezet,
  • hosszú távú, biztos egzisztencia
  • azonnali munkakezdés.

Munkavégzés helye: Tápiószőlős (Pest megye)

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését kérjük keresse meg HR Osztályunkat a +53 585 080 (822 mellék) telefonszámon, vagy juttassa el  magyar nyelvű önéletrajzát és motivációs levelét a fizetési igény megjelölésével. Kérjük a tárgyban jelölje meg a megpályázott pozíciót!

További információk és álláslehetőségek: www.ferzol.hu

Kapcsolódó Híreink

2023-as publikációs jelentés

Megjelent a PTE Közgazdaságtudományi Kar 2023-as évre vonatkozó részletes kutatási jelentése, amely az alábbi linken..

Krekó Béla díj

A Gazdaságmodellezési Társaság (GMT) Elnöksége által 2000-ben alapított Krekó Béla díjat a gazdaságmodellezés területén..

Nemzeti Tehetség Program új pályázati felhívásai

Megjelentek a Nemzeti Tehetség Program új pályázati felhívásai!

FDSZ díjat adományoztak Karunk egy munkatársának

A Pécsi Tudományegyetem idén május 25-én tartotta meg hagyományos Pedagógusnapi és Díszoklevél-átadó Ünnepi Szenátusi..

IDÉN ELŐSZÖR ADTÁK ÁT A NEMZETKÖZIESÍTÉSI DÍJAKAT

Idén már negyedik alkalommal rendezte meg a Nemzetközi Igazgatóság a Nemzetközi Pikniket a Rektori Hivatalban.

Mikrotanúsítványt adó képzések, regionális impaktmérések és a tantervek átalakítása

Ebben a félévben is megtartottuk az Intézeti és Kari Tanácsadó Testületi üléseket, melyek keretében partnereinkkel..

Battyáni Réka Rektori Dicséretben részesült

Az idei évben Rektori Dícséretben részesült kolléganőnk, Battyáni Réka.

Arany Katedra díjat kapott a KTK oktatója

Újabb, jeles kitüntetésekkel díjazták Karunkat az ünnepi szenátusi ülésen.