Junior könyvelő

2022. március 30. 10:26

Pályakezdő/Junior könyvelő munkatársakat keres az Avis Budget Group.

Az Avis Budget Group piacvezető, globális, autókölcsönzéssel foglalkozó cégcsoport. A Budapesten működő Avis Budget Group Business Support Centre (BSC) szolgáltató központként az európai régió működését segíti. Fő tevékenységi területeink az ügyfélszolgálat, kereskedelmi támogatás, valamint pénzügyi és számviteli szolgáltatások, amelyeken belül a különböző munkakörökben közel 700 kolléga dolgozik.

Finance & Accounting üzletágunkon belül teljeskörű könyvelési feladatokat látunk el.

Pályakezdő/Junior Könyvelőket keresünk, akik csatlakoznak a Finance & Accounting csapatainkhoz; elkötelezettségükkel és tanulási vágyukkal hozzájárulnak az üzletág sikerességéhez és aktív részesévé válnak a jelenleg zajló, izgalmas folyamatfejlesztési projekteknek, amik a hatékonyabb munkavégzést célozzák.

Mik lennének a feladataid?

• Főkönyvi számlák egyeztetése és könyvelése
  • Részvétel a hóvégi, negyedéves és évvégi zárásban
  • Banki rekonsziliáció, egyeztetés
  • Készletnyilvántartások nyomon követése
  • Cégcsoporton belüli költségallokáció, elszámolások
  • Egyéb könyvelési feladatokban való részvétel – elhatárolások, céltartalék, készpénzforgalom stb.
  • Kimutatások készítése

Téged keresünk, ha:

• Pénzügyi/Számviteli szakos végzős hallgató vagy és ezen a területen képzeled el a karriered
  • Tanulmányaid befejeztéig részmunkaidőben, diploma után viszont teljes munkaidőben tudsz dolgozni
  • Ha már rendelkezel némi tapasztalattal, az előny, de nem feltétel ;-)
  • Magabiztos angol nyelvtudással rendelkezel, szóban is aktívan használod
  • Analitikus, logikus gondolkodásmód, jó problémamegoldó képesség, pontosság, pozitív hozzáállás jellemez
  • Jó csapatjátékos vagy
  • Az Office programokat magabiztosan használod – főleg Excelre lesz szükséged

Miért az Avis Budget Group?

• Mert a budapesti BSC a 2018-as győztese a „Közép- és Kelet-Európai régió legjobb SSC-je” díjnak
  • Multikulturális a csapat, több mint 40 különböző országból származó kollégával dolgozhatsz együtt
  • Barátságos, együttműködő kollégák és vezetőség
  • Karrier- és fejlődési lehetőségek széles tárháza