fbpx Junior vezető pozíció Anderson Group Hungary Kft.- nél | Pécsi Tudományegyetem Közgazdaságtudományi Kar

Junior vezető pozíció Anderson Group Hungary Kft.- nél

2019. október 22. 15:05

Többre vágysz és gyorsabban, mint a kortársaid?

Az utóbbi pár évben végeztél az egyetemen vagy akár friss diplomás vagy, de nem akarsz éveket várni, hogy vezetői pozícióba kerülj!? Ha tenni is hajlandó vagy ezért, akkor Téged keresünk!
Cégünk outsourcing tevékenységgel foglalkozik, jelenlegi 25 fős létszámunkat több száz főre duzzasztjuk a következő időszakban, ehhez vezetők kellenek!
Mi a saját képzésünkben bízunk!
Keressük azt a 3 agilis fiatalt, akit a vezetői szerepre alkalmassá tehetünk a lehető leghatékonyabban, rövid idő alatt! Önéletrajzod mellé motivációs levelet is várunk, "Junior vezető" jelöléssel a tárgyban.
Csak rajtad múlik, hogy milyen magasságokba emelkedsz velünk!

Feladatok:

• Meglévő projektek hatékonyságának növelése
  • Új projekt lehetőségek kidolgozása csapatban

Munkavégzés helye: Pécs
Jelentkezni az ugyvitel [at] andersongh.eu e-mail címen lehet.