Karunk nemzetközi akkreditációs sikere

2024. július 3. 11:11
A Pécsi Tudományegyetem Közgazdaságtudományi Kara (KTK) 2024-ben újabb nemzetközi elismerést szerzett: három évre elnyerte az EFMD Business School Impact System (BSIS) label minősítését.

Az oklevelet Dr. Bedő Zsolt innovációs és kapcsolati igazgató vette át Bolognában június 10-én.

Az elismerés a Kar regionális hatását, láthatóságát és szerepét méltatja, különös tekintettel Baranya Vármegyére. A siker további bizakodásra ad okot a KTK folyamatban lévő EFMD Management and Leadership mesterképzés akkreditációjával kapcsolatban.