Kiosztásra kerültek az Executive Fellow elismerések

2024. június 20. 09:51
Idén is kiosztásra kerültek az Executive Fellow elismerések, melyben azok a kiemelkedő vállalati partnerek részesültek, akik jelentősen hozzájárultak az egyes Intézeteink oktatási, kutatási és innovációs tevékenységéhez, ezáltal növelve a Kar által végzett szakmai munka társadalmi-gazdasági hatását és hasznosságát.

Rendkívül hálásak vagyunk a velük való együttműködésért, és alig várjuk, hogy a következő tanévekben is együtt dolgozhassunk velük számos rendezvényünkön.

Átadásra került továbbá a World of Practice kiválósági díj is. A díjat Dr. habil Gonda Tibor oktató kollégánk kapta, aki munkájával hozzájárult a Kar helyi, regionális, gazdasági és társadalmi hatásának és láthatóságának előmozdításához.

Ezúton is gratulálunk a díjazottaknak!