Körber Career Day meghívó

2021. november 12. 16:20

A Körbernél mindig keresünk tehetségeket és szakértőket, hogy csatlakozzanak nemzetközi csapatainkhoz, és hozzájáruljanak ügyfeleink sikeréhez.

Világpremier számunkra, hogy 2021. november 18-án rendezzük az első virtuális 24 órás karriernapunkat.

Érdekelne, hogy milyen a Körbernél dolgozni, szeretnéd jobban megismerni?

Tudj meg többet a 24 órás élő eseményünkről.  Kollégák világszerte válaszolnak kérdéseidre, beszélnek a csoportszintű munkalehetőségekről, és betekintést nyújtanak a Körber világába.

Hallgass nemzetközi és magyar előadásokat a Körber világából, többek között a fenntarthatóságról, digitálizációról és a vállalkozói szellemről. Emellett az európai, amerikai és ázsiai kollégák a nap 24 órájában elérhetőek lesznek személyes csevegésre.

Légy úttörő karrieredben és regisztrálj a Körber Karriernapra!

A Körber Hungária tájékoztatóját 2021. november 18-án 12:30–kor tekintheted meg. Ismerd meg a Baranya megye legnagyobb gépgyártó cégét és tájékozódj a nyitott pozíciókról!