fbpx Közösségi médiával kapcsolatos gyakornokot keresünk! | Pécsi Tudományegyetem Közgazdaságtudományi Kar

Közösségi médiával kapcsolatos gyakornokot keresünk!

2019. február 12. 09:19

A Hotel Arkadia 4* szálloda közösségi média jelenlétével kapcsolatban keresünk hallgatót részmunkaidőben történő foglalkoztatásra (pl. napi 2-4 óra).

A sikeres jelölt:

• marketing ismerettel rendelkezik

• közösségi média ismerettel rendelkezik

• csapatban történő munkavégzésre képes

• precíz

• rendelkezik hasonló kampányokban szerezett tapasztalattal

• rendelkezik az angol nyelv felhasználói szintű ismeretével

A feladat

Folyamatos közösségi média jelenéttel kapcsolatos tartalmak gyártása a hotel szakembereivel egyeztetve és a tartalmak (akciók, fotók napi szintű szöveges anyagok) előkészítése és feltöltése.

Munkavégzés helye: Pécs

Amit ajánlunk

• Fejlődési lehetőség digitális marketing területen

• Sikeres szállodában szerezhető tapasztalat

• Rugalmas munkakörnyezet

Jelentkezni önéletrajz elküldésével a karrier [at] ktk.pte.hu email címen lehet. Kérjük, hogy a megküldött önéletrajzban tüntessék fel azt is, hogy mely közösségi médiával kapcsolatban van gyakorlata.