Krekó Béla díj

2024. június 25. 11:57
A Gazdaságmodellezési Társaság (GMT) Elnöksége által 2000-ben alapított Krekó Béla díjat a gazdaságmodellezés területén folytatott eredményes kutatómunkáért, illetve a Társaság szakmai tevékenységének tartós, aktív segítéséért lehet elnyerni. Megtiszteltetés, hogy idén ezt a díjat a PTE KTK egyetemi tanára, az EconNet kutatócsoport vezetője, dr. Sebestyén Tamás vehette át.

A korábbi díjazottak ide kattintva érhetőek el.

Sebestyén Tamás több éves eredményes tevékenységet fejtett ki a Társaság tagjaként. Konferenciák állandó előadója és a Társasághoz köthető Szigma folyóirat aktív szerzője. Nagy szerepe van abban, hogy a hálózatelmélet témaköre jelen van a szakma hazai képviselőinek gondolkodásában és mindemellett az utánpótlás nevelésében nyújtott teljesítménye kiemelkedő. A tavaly először megrendezett Fiatal Kutatók Fórumán is aktívan részt vettek a díjazott körül frissen doktorált hallgatók, akik közül négynek témavezetője is volt. Kedves barátságos természete, mindig pozitív hozzáállása és szerénysége példamutató.

Szívből gratulálunk!