fbpx Krekó Béla díjat kapott Bessenyei István | Pécsi Tudományegyetem Közgazdaságtudományi Kar

Krekó Béla díjat kapott Bessenyei István

2019. május 23. 09:19

A május 20-22 között megrendezett XXXIII. Magyar Operációkutatási Konferencián Krekó Béla díjat kapott karunk oktatója, Dr. Bessenyei István.

A Gazdaságmodellezési Társaság Elnökségének, mint a Társaság által alapított "Krekó Béla Díj" kuratóriumának döntése alapján a 2019. évi Krekó Béla Díj Karunk oktatójának ítélték oda. A díj odaítélésében nagy szerepet játszott a makro- és mikromodellezés területén évtizedeken át folytatott eredményes egyetemi oktatási és kutatási tevékenysége. Az Elnökség a döntés meghozatalakor figyelembe vette azt a fáradhatatlan és eredményes tevékenységet, amelyet a Társaság folyóirata, a Szigma főszerkesztőjeként Bessenyei István hosszú évek óta kifejt.

Ezúton is gratulálunk az elismeréshez és kívánjuk, hogy a továbbiakban is hasonló sikereket érjen el!