Legyél gyakornok a Y-shiftnél!

2022. augusztus 8. 15:45

Social media manager gyakornokot keres√ľnk!

Jelentkezz csapatunkba, ha:
ūüŹ£ relev√°ns tapasztalatot szerezn√©l a marketing szakm√°ban,
ūüď≤ √∂szt√∂n√∂sen mozogsz a k√∂z√∂ss√©gi m√©di√°ban,
ūüďą folyamatosan k√∂veted a social media trendeket,
ūüĎ• a bar√°taidnak is te adsz tan√°csot profiljaikhoz.

Ha tanulm√°nyaid mellett szeretn√©l √©rt√©kes szakmai tapasztalatot szerezni √©s fejlŇĎdni a r√©gi√≥ vezetŇĎ digit√°lis √ľgyn√∂ks√©g√©n√©l, akkor itt a helyed. Feladataid k√∂z√© fog tartozni √ľgyfeleink social media fel√ľleteinek kezel√©se (Facebook, Instagram, LinkedIn, TikTok, Pinterest), posztol√°si tervek √©s posztok k√©sz√≠t√©se, eredm√©nyess√©g m√©r√©se √©s riport√°l√°sa.

Amit n√°lunk kapsz:
ūüŹ£ legmenŇĎbb belv√°rosi iroda
ūüďöÔłŹ folyamatos fejlŇĎd√©s
ūüŹ† home office lehetŇĎs√©g, rugalmas munkav√©gz√©s
ūüźĚ egyedi motiv√°ci√≥s rendszer√ľnk, a Beeward
ūüĎ• igazi csapatszellem, 5x ‚ÄúszerethetŇĎ munkahely‚ÄĚ d√≠j

Amit v√°runk:
ūüôč‚Äć‚ôāÔłŹ elsz√°nts√°g √©s lelkesed√©s
ūüí° kreativit√°s
ūü߆ nyitotts√°g √©s k√≠v√°ncsis√°g
ūüϧ √∂n√°ll√≥s√°g
ūüėā j√≥ po√©nok

Jelentkezz hozz√°nk!
Friss√≠tsd az √∂n√©letrajzod √©s k√ľldd el nek√ľnk a karrier [at] y-shift.com c√≠mre.