Lezajlott a révkomáromi OTDK-ra kvalifikáló kari TDK forduló!

2022. december 5. 11:42

2022. december 2-án 11 órás kezdettel zajlott a 2023-as révkomáromi OTDK-ra kvalifikáló utolsó kari forduló. Idén rekordszámú, 38 dolgozatot mutattak be.

Az Alkalmazott Tanulások Központjával (CAL) együttműködésben ebben a félévben ismét vállalati szakemberek segítették a zsűri munkáját. Így a résztvevők nem csak munkájuk tudományosságára vonatkozó visszajelzéseket kaptak a munkájukról, hanem azt kiegészítendő gyakorló szakemberek véleményét is meghallgathatták.

A 38 dolgozat az alábbi zsűrikkel 5 szekcióban került bemutatásra:

• Marketing: Gonda Tibor, Jakopánecz Eszter, Dömény Balázs, Fekete Kitti (PTI)
  • Menedzsment: Kuráth Gabriella, Ásványi Zsófia, Hegedűs Dániel, Herbert Tímea Rita (Körber)
  • Pénzügy: Csapi Vivien, Cziglerné dr. Erb Edina, Katona-Kungler Kinga, Denkinger István (Körber)
  • Számvitel, elmélet: Budai Eleonóra, Farkas Richárd, Mohácsi Bernadett, Csanádi Gabriella (EY)
  • Gazdaságtörténet és gazdaságelmélet: Barancsuk János, Raffay Zoltán, Szabó Máté

A helyezések pedig az alábbiak szerint alakultak:

Gazdaságtörténet és gazdaságpolitika:

I. helyezés: Nyírő Alexandra (témavezető: dr. Marton Gergely)

II. helyezés: Balázs Kitti (témavezető: Galambosné Dr. Tiszberger Mónika)

III. helyezés: Varga Patrik Zsolt (témavezető: Dr. Kaposi Zoltán)

OTDK-ra kvalifikáló hallgatók még: Bársony András Árpád (témavezető: Dr. Kaposi Zoltán), Pázmány Katalin (témavezető: Dr. Kaposi Zoltán), Susányi Bianka (témavezető: Dr. Budai Eleonóra)

Marketing:

I. helyezés: Szenyéri Gabriella (témavezető: Dr. Csapó János)

II. helyezés: Mohr Míra (témavezető: Dr. Törőcsik Mária)

III. helyezés: Schraub Lilla (témavezető: Dr. Gerdesics Viktória) és Szántódi Benedek Máté (témavezető: Dr. Kovács Kármen)

OTDK-ra kvalifikáló hallgatók még: Hári Martin (témavezető: Dr. Lányi Beatrix), Hiti Maja Boglárka (témavezető: Dr. Németh Péter), Molnár Timea (témavezető: Dr. Mátyás Judit), Tóth Enikő (témavezető: Dr. Németh Péter), Varsányi Dorka (témavezetők: Dr. Törőcsik Mária, Dr. Marton Gergely)

Menedzsment:

I. helyezés: Árva Réka (témavezető: Dr. Sipos Norbert)

II. helyezés: Balázs Kitti (témavezető: Dr. Sipos Norbert)

III. helyezés: Berecz Olivér (témavezető: Dr. Jarjabka Ákos) és Tóth Fanni (témavezető: Dr. Szabó-Bálint Brigitta)

OTDK-ra kvalifikáló hallgatók még: Kiss Virág (témavezető: Dr. Szabó-Bálint Brigitta), Turi Dorottya (témavezető: Dr. Longauer Dóra), Winterverber László Mátyás (témavezető: Dr. Sipos Norbert)

Pénzügy:

I. helyezés: Mosnitzka Anna (témavezető: Dr. Lukovszki Lívia)

II. helyezés: Bellér Beáta Noémi (témavezető: Dr. Csapi Vivien)

III. helyezés: Orbán Bence (témavezetők: Dr. Csapi Vivien, Dr. Eisner Tímea) és Vajdics Attila (témavezető: Dr. Tóth-Pajor Ákos)

OTDK-ra kvalifikáló hallgatók még: Andrásofszky Máté Gergő - Balla Alexander (témavezető: Czigler Enikő Judit), Hábel Noémi (témavezető: Fentősné Mohácsi Bernadett)

Számvitel és elmélet:

I. helyezés: Braun Emese (témavezető: Dr. Sebestyén Tamás)

II. helyezés: Gorjanecz György (témavezető: Dr. Lukovszki Lívia)

III. helyezés: Tatai Kitti (témavezető: Dr. Lukovszki Lívia)

OTDK-ra kvalifikáló hallgatók még: Berkner Bettina Réka (témavezető: Dr. Farkas Richárd), Fazekas Andor (témavezető: Dr. Iloskics Zita), Juhász Péter (témavezető: Cziglerné Erb Edina)

Minden továbbjutónak és témavezetőnek gratulálunk!

Köszönjük a zsűritagoknak és a bírálóknak a lelkiismeretes és fegyelmezett munkát!