fbpx Lezajlott a XIII. Pécsi Pénzügyi Napok | Pécsi Tudományegyetem Közgazdaságtudományi Kar

Lezajlott a XIII. Pécsi Pénzügyi Napok

2019. május 2. 08:40

2019. április 25-26-án megrendezésre került a XIII. Pécsi Pénzügyi Napok.

A Pécsi Tudományegyetem Közgazdaságtudományi Kara, a Penta Unió Zrt., a Cultura Oeconomica Alapítvány és a Magyar Okleveles Adószakértők Egyesülete közös szervezésében a szakmai szervezetek Magyar Közgazdasági Társaság, a Magyar Könyvvizsgálói Kamara, a Penta Akadémia Alapítvány és a Pécs-Baranyai Kereskedelmi és Iparkamara támogatásával széles spektrumú szakmai programkínálat és nívós előadások gazdagították az eseményt.

Idén először a Pénzügy és Számvitel Intézet külön szekció szervezésével csatlakozott a rangos rendezvényhez, mely keretében a „Pénzügykutatás és –oktatás” szekción belül 29 előadásból 12-t az ország legkülönbözőbb felsőoktatási intézményeiből érkezett oktatók, szakemberek tartották. Tematikailag a fiskális politikától, a vállalatfinanszírozáson, a tőkepiacokon, az oktatásmódszertanon, a FinTech-en át az időskori döntéshozatalig széles volt a paletta.

Köszönettel tartozunk a szervezőbizottság tagjainak –  Rádóczy Klaudiának, Posza Alexandrának és Kleschné Csapi Viviennek – akik teljes odaadással biztosították a szakmai háttértámogatást, továbbá a Marketing Irodának is. Külön öröm volt, hogy intézetközi kooperációként PSZI-n kívüli előadás is megjelent a karról. Köszönjük mindenkinek, aki előadóként, szekcióelnökként vagy résztvevőként megtisztelte az eseményt.