Lezajlott a XV. Pécsi Pénzügyi Napok

2023. június 7. 10:08

2023. június 05-06-án, megrendezésre került a XV. Pécsi Pénzügyi Napok a Pécsi Tudományegyetem Közgazdaságtudományi Karán.

A fenntarthatóság és az ellenállóképesség témája köré épült a XV. Pécsi Pénzügyi Napok, amelyen gyakorló adószakértők, adótanácsadók, könyvvizsgálók, pénzügyi és számviteli szakemberek mellett a tudomány is képviseltette magát  a XVII. NEMZETKÖZI ADÓKONFERENCIA és az I. PÉNZÜGY ÉS SZÁMVITEL NEMZETKÖZI TUDOMÁNYOS KONFERENCIA keretében.

A hagyományosan a gyakorló pénzügyi és számviteli szakemberek vándorgyűlésének tartott eseményt idén két betétkonferenciával színesítettük, melynek intézetünk által szervezett Pénzügy és Számvitel Nemzetközi Tudományos Konferencia lába nemzetközi partneregyetemeink oktatóit, a hazai felsőoktatás neves oktató-kutatóit, doktoranduszait invitálta a Fenntarthatóság és Rezíliencia kapcsolódású kutatási eredményeik bemutatására.

Több mint 85 előadást hallhatak a személyesen vagy online becsatlakozó résztvevők.

Videó