Lezajlott az első online Hackathon!

2020. szeptember 29. 11:47

Szeptember 24-én, csütörtökön sikeresen lezajlott a PTE első online formában megrendezett Hackathonja!

A Hackathonon közel 100 PTE-s hallgató és 30 szakértő vett részt. A 12 órás eseményt az MSTeams alkalmazás és a Pécsiközgázon folyó kutatások eredményeként fejlesztett, s most előszőr debütáló https://openup.pte.hu platformon bonyolítottuk le. A szakértői zsűriben volt Pécsiközgázos hallgatók vettek részt és adtak visszajelzést a 18 csapatnak projektjeik kapcsán. Köszönet a mentorálást végző KTK-s kolléganőknek és kollégáknak!

Gratulálunk minden résztvevőnek, aki bírták az őrült iramot és izgalmas projekteket mutattak be.

A nap végén az alábbi győzteseket hirdették ki:

• PetPoint - Legjobb üzleti lehetőség
  • ToGather - Legjobb előadás
  • Meme - Legkreatívabb ötlet
  • TimeLine - Közönségdíj
  • Pécsi Rendelő – Különdíj

Aki lemaradt, ne izguljon, hamarosan ismét Hackathon!