Management Tréner képzés indul 2024. februárjában

2023. november 14. 11:57

2024. februárban a PTE Közgazdaságtudományi Kara Management tréner szakirányú továbbképzés indítását tervezi ismét pécsi és budapesti helyszíneken.

Szakunk kialakításakor arra törekedtünk, hogy gyakorlatorientált, a tréner szakma minőségi sztenderdjeit és trendjeit követő képzést kínáljunk hallgatóinknak, amelyben az elismert egyetemi oktatói gárda mellett több évtizedes hazai és nemzetközi tapasztalatokkal rendelkező tréner szakemberek is részt vesznek oktatóként.

A cél olyan gyakorlati szakemberek képzése, akik felelős beosztású dolgozók és vezetők részére képesek hatékony képzéseket tartani a résztvevők menedzsment kompetenciáinak fejlesztése érdekében.

A kialakított tanterv és kimeneti követelményrendszer megfelel a tréner szakma jogszabályi környezetének, melynek sikeres elvégzésével hivatalosan is feljogosít a Management Tréner megnevezés használatára

A képzésről részleteket az alábbi oldalon talál.