Matematika szóbeli érettségi felkészítő a Pécsiközgázon

2022. április 7. 14:03

Jól jönne még egy kis felkészülés a szóbeli érettségi előtt? Szeptembertől a Pécsiközgáz padjaiban képzeled el magad? Akkor ne habozz jelentkezni!

Májusban 5 alkalmas matematika szóbeli érettségi felkészítő tanfolyam indul Karunkon. Célja, hogy az idén érettségizők egy kis plusz segítséget kapjanak, hogy az emelt szintű érettségiből a legtöbbet tudják kihozni, megtanulják hogyan érdemes felépíteni a szóbeli feleletet, milyen trükkök, praktitkák segíthetnek a sikeres érettségiben, felvételiben.

Neked szól a felkészítő, ha:

• végzős gimnazista vagy,
  • felvételid során megjelölted valamelyik szakunkat,
  • emelt szinten érettségizel matematikából,
  • szeretnéd megismerni leendő csoporttársaidat, és az épületet, ahol szeptembertől a mindennapjaidat töltöd!

A felkészítő alkalmak időpontjai:

• május 10. (kedd): 11.00-15.00,
  • május 14. (szombat): 9.00-13.00,
  • május 17. (kedd): 11.00-15.00,
  • május 24. (kedd): 11.00-15.00.
  • május 31. (kedd): 11.00-12.30 (Kérdezz-felelek)

A felkészítő helyszíne: Pécsi Tudományegyetem Közgazdaságtudományi Kara (7622 Pécs, Rákóczi út 80. B316-os terem)

Felkészítő tanár: Dlusztus Péter (a Pécsi Janus Pannonius Gimnázium matematika szakos tanára).

A részvétel ingyenes, de regisztrációhoz kötött.