Megkezdődött az ERSA nemzetközi konferencia

2022. augusztus 23. 16:45

Hatalmas büszkeséggel tölt el minket, hogy a 61. ERSA nemzetközi konferencia helyszínéül Karunk és városunk szolgálhat.

A kongresszus két online nap után a mai este egy ünnepélyes megnyitó után személyesen folytatódik az egész héten át tartó rendezvény.

Az esemény szervezői:

• ERSA (European Regional Science Association)
  • PTE KTK
  • KRTK (Közgazdaság- és Regionális Tudományi Kutatóközpont)

400 külföldi vendég érkezik a világ minden tájáról, hogy előadásokat tartson és hallgasson a regionális tudományok területén.