fbpx Menedzser asszisztensi állás az Anironnál | Pécsi Tudományegyetem Közgazdaságtudományi Kar

Menedzser asszisztensi állás az Anironnál

2019. november 26. 13:24

Az Aniron Egészségközpont menedzser asszisztensi pozíció betöltésére keres munkatársat az alábbi feltételekkel:

Feladatok:

• ügyvezető igazgató napi munkájának támogatása, szervezési- és szakmai feladatokban való részvétellel
  • megbeszélések szervezése, tárgyalásokon való részvétel, emlékeztetők készítése, az abban foglaltak nyomon-követése, információ visszanyerése, beszámolás a vezetőség felé
  • kapcsolattartás az Egészségközpont partnereivel, pácienseivel
  • a belső kommunikáció menedzselése
  • alapszintű marketing feladatok ellátása
  • recepciós feladatok eseti szintű ellátása
  • klasszikus asszisztenciai feladatok (napi programok szervezése, személyi asszisztencia, dokumentumkezelés)

Elvárások:

• felsőfokú végzettség
  • angol és / vagy német nyelvtudás
  • precíz munkavégzés, pontosság, igényesség
  • kiváló szervezőkészség
  • jó kommunikációs és fogalmazási készség
  • önálló munkavégzés
  • rugalmasság, terhelhetőség
  • számítógépes ismeretek
  • „B” kategóriás jogosítvány

Előnyt jelent:

• egészségügy területen szerzett szakmai tapasztalat
  • hasonló munkakörben szerzett gyakorlat

Amit kínálunk:

• stabil munkahely
  • versenyképes fizetés
  • együttműködő munkahelyi légkör
  • hosszú távú munkalehetőség
  • kulturált munkakörnyezet

Jelentkezni fényképes önéletrajzzal az allas [at] aniron.hu email címen lehet.