Módszertani kiválósági program oklevélátadó 2024

2024. május 29. 09:41
Tegnap, május 28-án nagy sikerrel zajlott le Karunk Módszertani Kiválósági Program oklevélátadó ünnepsége. Az eseményen a kiválósági programban részt vevő hallgatók és oktatók közösen ünnepelhették az elmúlt két félév során elért kiemelkedő eredményeiket és teljesítményeiket.

Az ünnepség a kar dísztermében került megrendezésre, ahol számos elismerést és oklevelet adtak át a legjobban teljesítő hallgatóknak és oktatóknak. Idén, első alkalommal 18 hallgató vehette át oklevelét a programban való kiemelkedő részvételükért. A Módszertani Kiválósági Program célja, hogy támogassa és fejlessze a hallgatók módszertani ismereteit, gyakorlati készségeit és kutatási kompetenciáit.

Gratulálunk minden díjazottnak és résztvevőnek, és sok sikert kívánunk a további tanulmányaikhoz és karrierjükhöz!