Morning EDUCoffee

2023. november 20. 15:27

Ismered az EDUC Európai Egyetemi Szövetséget? Szeretnéd megtudni, hogy milyen képzési és mobilitási lehetőséget kínál a PTE hallgatói számára?

Az EDUC Európai Egyetemi Szövetség a Pécsi Tudományegyetemen folytatja Morning EDUCoffee programsorozatát, amelynek célja, hogy az egyetem hallgatóinak részletes információt nyújtson a szövetség felépítéséről, az egyes célcsoportoknak nyújtott lehetőségekről és arról, hogy miért érdemes egy európai egyetemi szövetség közösségéhez tartozni.

Az esemény dátumai és helyszínei:

2023. november 28.(kedd) 09:00-12:00, PTE Ifjúság úti A épület aula

2023. november 29. (szerda) 09:00-12:00 PTE-KTK, 48-as tér-i KTK épület 1. emeleti lépcsőforduló

A részvétel díjtalan, minden érdeklődőt szívesen látunk az eseményen! Az első 100 látogatót kávéval és süteménnyel várjuk.

Vegyél részt a Morning EDUCoffee eseményén, kávézz velünk, és légy az EDUC közösség tagja!

További információ: educ [at] pte.hu