MSCI Open Day

2020. szeptember 25. 10:35

2020. október 9-én megrendezésre kerül az MSCI újabb virtuális nyílt napja, az  MSCI Open Day.

"Az elmúlt alkalmak sikerei után szeretnénk lehetőséget adni a jelenlegi hallgatóknak is, hogy betekintést nyerhessenek cégünkön keresztül a pénzügyi világba.

A diákoknak először ügyvezető igazgatónk és a HR vezetőnk mutatja be a céget, majd lehetőségük lesz kollegáinktól hallani a különböző területek feladatairól, a pénzügyi terület karrierlehetőségeiről, valamint a jelenlegi helyzet mindennapi munkánkra tett hatásáról. Emellett, az esemény alatt és után is feltehetik kérdéseiket."

Regisztrálni itt lehet.