MTA GAZDÁLKODÁSTUDOMÁNYI BIZOTTSÁG 2019. ÉVI DÍJAZOTTJAI

2021. január 26. 11:08

Az MTA Gazdálkodástudományi Bizottsága publikálta a 2019. évi Palyaműdíjazottja és Publikációs Nívódíjazottjainak névsorát.

Legnagyobb örömünkre Karunk számos oktatója megtalálható a díjazottak között.

Az MTA Gazdálkodástudományi Bizottság 2019. évi Pályamű díjazottja címet a bizottság Bélyácz Iván professzornak adományozza.

Marketingtudományi Albizottság publikációs Nívódíjban:

Hazai folyóiratcikk kategóriában Nagy Ákos, Szűcs Krisztián illetve Simon Judit & Kehl Dániel,

Szakkönyv kategóriában pedig az elismerést Rekettye Gábor professor emeritus vehette át.

Ezúton is szeretettel gratulálunk minden kollégának és további sikereket kívánunk!