MTA Pályaműdíjat kapott Dr. Rekettye Gábor

2021. december 9. 13:19

Az MTA Gazdálkodástudományi Bizottság Pályaműdíj elismerés 2021. évi díjazottjainak Dr. Rekettye Gábor és Dr. Berács József professor emeritusokat szavazta meg.

A 2021. december 8-án megtartott ülésen hangzottak el a méltatások, történt meg a díj virtuális átadása. Ezzel az életmű előtt tisztelgő díjjal Rekettye Gábor kollégánk iskolateremtő munkásságát ismerte el az akadémiai szakmai közösség.

Ezúton is gratulálunk a Tanár Úrnak a díjhoz és további sok sikert kívánunk!