Munkalehetőség a CONCENTRIX-nél

2022. január 10. 14:36

Egy belevaló csapatot vagy új kihívást keresel Pécsett? Szeretnél egy nemzetközi hátterű, dinamikusan növekvő vállalatnál dolgozni? Kellemes légkörben, modern munkahelyi környezetben kamatoztatni német nyelvtudásodat?
Vesd be magad egy nagyszerű multinacionális környezetben, és légy te is a CONCENTRIX része!

"Cégünk  2005 szeptembere óta kínál biztos munkalehetőséget Pécsett (teljes- és akár részmunkaidőben) mindazok számára, akik szívesen dolgoznának egy olyan helyen, ahol élénk a vállalati kultúra, fontos a társadalmi felelősségvállalás és melyet számos családbarát kezdeményezés jellemez. A barátságos légkör és rugalmas időbeosztás, illetve előrelépési és folyamatos fejlődési- és karrierlehetőségek tesznek minket vonzó munkaadóvá minden korosztály, így akár egyetemisták, pályakezdők vagy kisgyermekes anyukák számára is.

Munkatársaink neves NÉMET ügyfeleknek nyújtanak segítséget telefonon és e-mailen vagy chaten keresztül. Amennyiben érdeklődsz e terület iránt, a következő álláslehetőség pont neked szól!"

Fő feladatok:

• ügyfélkapcsolatok ápolása, ügyfelek barátságos és professzionális tájékoztatása minden termékről és szolgáltatásról az alábbi témák egyikében: telekommunikáció, online kereskedelem, egészségügy, vagy barkácsáruház
  • szakszerű tanácsadás egyes megrendelésekkel és szállítással kapcsolatban, különböző kérdések megválaszolása e-mailen és telefonon vagy chaten keresztül, ill. adatfeldolgozás
  • tanácsadás, tájékoztatás és egyéb adminisztratív feladatok

Elvárások:

• ügyfélorientált hozzáállás
  • kiváló német nyelvtudás (esetleg angol)
  • jó kommunikációs- és problémamegoldókészség
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek

Amit kínálunk:

• rugalmas munkaidő hétfőtől szombatig 6-20 óra között
  • teljes- vagy részmunkaidős foglalkoztatás (akár heti 20 órában is)
  • határozatlan idejű szerződés kezdettől fogva!
  • a pécsi telephelyen egy kéthetes fizetett betanulás
  • bizonyos képzési idő után ideiglenes home office lehetőség
  • multinacionális környezet, fiatalos és dinamikus csapatok
  • előrelépési és folyamatos fejlődési lehetőségek, tréningek