Munkalehetőség a Pető és Szálkai Vállalkozásfejlesztő Kft-nél

2022. február 8. 10:38

A Pető és Szálkai Vállalkozásfejlesztő Könyvelőiroda keres számviteli ismerettel rendelkező munkatársat.

Önéletrajzot az info [at] e-adotanacsadas.com címre kérjük küldeni.

"A vállalkozás 1991-ben alakult Komlón. Alapítója Szálkai Valéria okleveles adótanácsadó és mérlegképes könyvelő. A vállalkozás üzleti kapcsolatokkal a pécsi székhely és a komlói telephely mellett a régión túl, Székesfehérváron és Budapesten is rendelkezik. A szélesebb körű szolgáltatásnyújtás érdekében az alaptevékenységek mellett, pályázati és adótervezési tanácsadással is foglalkozik. Partnereinek gazdasági- és polgári jogi ügyekben jogorvoslatot, a céggel közreműködő több ügyvédi iroda nyújt."