NEKEM A PTE! NEKED A PTE? - pályázat

2022. március 17. 14:03

10 kar, 300 képzés, 22.000 hallgató, 7000 munkatárs.

Sokan vagyunk sokfélék, egy valami mégis összeköt bennünket: mindannyian Magyarország első egyeteme, a Pécsi Tudományegyetem polgárai vagyunk.

Vajon mi lehet az, ami ezt az összetartó erőt, az egyetem szellemiségét, hagyományait és jövőjét a legjobban kifejezi?

Ötletelj, alkoss szabadon:  mondd el/rajzold le/fesd meg, hogy szerinted milyen a PTE!

A Pécsi Tudományegyetem Kapcsolati Igazgatósága és az Egyetemi Hallgatói Önkormányzat alkotói ötletpályázatot hirdet a PTE összes polgára számára.

Pályázni lehet:

• kötetlen formátumú vizuális alkotással (grafika, festmény, fotó, videó stb.) rövid bemutatást mellékelve
  • ötleteidet bemutató esszével (minimum 1367 karakterben)

Ajánlott tartalmi elemek:

• a PTE magyar és angol megnevezése (Pécsi Tudományegyetem, University of Pécs)
  • 1367, utalva a PTE hagyományaira
  • Anjou liliom

Díjazás:

1. helyezett: 136 700 Ft és egyetemi ajándékcsomag
  2. helyezett: 68 350 Ft és egyetemi ajándékcsomag
  3. helyezett: 34 175 Ft és egyetemi ajándékcsomag

Kik pályázhatnak?

A Pécsi Tudományegyetemmel aktív jogviszonyban álló egyetemi polgárok.
Indulni egyénileg vagy maximum 3 fős csoportban is lehet. Csapat indulása esetén feltétel, hogy minden tag aktív egyetemi jogviszonnyal rendelkezzen.

Beadás módja:
A pályázatokat az arculat [at] pte.hu e-mail címre várjuk. Az e-mail tárgya: „Ötletpályázat”.

A pályázatnak tartalmaznia kell:

• a pályázó(k) nevét, elérhetőségét, Neptun- vagy EHA-kódját,
  • kreatív pályázati anyagokat (nagy méretű fájlok esetében, kérjük ne csatolt, hanem letölthető állományként küldd).

A pályázat benyújtásának határideje: 2022. március 31.