Nemzetközi Sales Asszisztens

2020. november 3. 09:45

Legyél a Mybabyhug-nál nemzetközi sales asszisztens részmunkaidőben!

Mit várunk el:

• felsőfokú angol nyelvtudás, egyéb nyelv előnyt jelent
  • agilis, rátermett személyiség
  • kreativitás
  • önállóság
  • precizitás

Mi lesz a feladatod:

• nemzetközi B2B kapsolatok kezelése
  • rendelések adminisztrációja
  • nemzetközi ügyfélkapcsolatok felkutatása, bővítése
  • közösségi felületeink angol nyelvű karbantartása

Amit pedig nálunk biztosan megtalálsz cserébe: barátságos, kreatív, rugalmas munkakörnyezet, versenyképes fizetéssel!

Jelentkezz fényképes önéletrajzzal: mybabyhugcarrier [at] gmail.com, 0630/859-0930, 7630 Pécs, Édesanyák u.4.