fbpx Nyári kurzus az Ohio-i Egyetemen! | Pécsi Tudományegyetem Közgazdaságtudományi Kar

Nyári kurzus az Ohio-i Egyetemen!

2022. május 9. 11:06

Legyél része a nemzetközi csapatnak, oldj meg valós üzleti problémákat! A PTE KTK és az OHIO University felvételt hirdet az International Program keretén belül június 6 - július 22. között megvalósuló kurzusára.

A kurzuson valós vállalati problémákat oldanak meg európai összetételű csapatok!

Miért érdemes csatlakozni a nemzetközi csapathoz?

- Mert más neves, európai egyetemek hallgatóival dolgozhatsz együtt
- Mert valós üzleti problémákat oldhatsz meg a Sogeti globális vállalat mentorainak segítségével
- Mert nemzetközi szakmai kapcsolatokra tehetsz szert
- Mert komoly szakmai tapasztalattal bővítheted az önéletrajzodat
- Ezenkívül minden résztvevő gazdagodhat 3 szabadon választható kurzuskredittel!

A program keretében kiutazhatsz az Egyesült Államokba!

A program június 6-án veszi kezdetét, online formában. Majd ezt követően a pécsi hallgatók július 10-22. között személyesen kilátogatnak az Ohio egyetemre Amerikába, hogy 10 napon át személyesen is részt vegyenek a kurzuson! Ez az utazás a hallgatóknak szállás és utazás tekintetében költségmentes.

Jelentkezni ezen az űrlapon lehet 2022. május 20-ig.

Kapcsolat: Dr. Farkas Richárd farkasr [at] ktk.pte.hu

További információ a programról az OHIO University oldalán!