Oktatóink új megjelenései

2019. október 11. 11:14

Galambosné Dr. Tiszberger Mónika, Kehl Dániel és Baczur Roland oktató kollégáink két új könyv megjelenésében segédkeztek.

Nemrégiben jelent meg két új Pearson könyv, amelyhez kollégáink dolgoztak ki összesen több mint 100 feladatot. A két idegen nyelvű könyv a statisztika témakörében íródott, példákkal és illusztrációkkal színesített, impozáns kiadványok.

M.L. Berenson – D. M. Levine – K. A. Szabat – D. F. Stephan (2019): Basic Business Statistics: Concepts and Applicaitions című könyvhöz Kehl Dániel és Tiszberger Mónika oktató kollégáink készítettek feladatokat. A könyv  célja, hogy példákon keresztül segítsen a hallgatóknak abban, hogy meglássák a a statisztika lényegét a saját karrierjükben és a döntéshozatalukban.

Míg P. Newbold – W. L. Carlson – B. M. Thorne (2019): Statistics for Business and Economics. Pearson. Ninth Edition című könyvének közzéppontjában az áll, hogy a komplex statisztikai koncepciókat releváns gazdasági példákon keresztül mutassa be. A könyv elkészülésében Kehl Dániel és Baczur Roland segédkezett.

Ezúton is gratulálunk Galambosné Dr. Tiszberger Mónikának, Kehl Dánielnek és Baczur Roland PhD. hallgatónknak a megjelenéshez és a továbbiakban is sok sikert kívánunk szakmai pályafutásuk során!